Paslaugos

Vestuvės

Kurkite gražiausius prisiminimus drauge, o mes pasirūpinsime jų įamžinimu video formatu. Nuo pačių jautriausių iki linksmiausių Vestuvių šventės akimirkų – leiskite sau gražiausios dienos prisiminimus išgyventi dar ir dar kartą. Vestuvių filmavimui ir Jūsų patogumui – esame paruošę 4 skirtingus paketus. Visuomet atsižvelgiame į Jūsų norus! Pagal pasirinktą paketą, Jūsų šventes filmuos 1 arba 2 operatoriai. Filmuojame visoje Lietuvoje. 

Krikštynos

Įamžinkite pirmą ir pačią svarbiausią savo vaiko šventę – Krikštynas. Krikštynų video filmas – turi didelę išliekamąją vertę: džiaukitės akimirkomis, kuomet vaikas šypsojosi, žaidė ar kitaip bendravo ir leido laiką su krikštatėviais, šeima. Video filmas leis Jūsų vaikui pasidžiaugti ir iš naujo išgyventi akimirkas ir išsaugoti prisiminimus. Krikštynų video filmavimo paslaugas teikiame Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose. Jūsų patogumui – turime paruošę 4 skirtingus paslaugų paketus šventės filmavimui. Filmavimo trukmė – nuo 2 iki 6 val, krikštynas filmuoja 1 operatorius. DĖMESIO! Sezono metu, krikštynų šeštadieniais nefilmuojame.
Susisiekime, kad išsirinktumėte Jums tinkantį variantą!

Asmeninės šventės

Esame užtikrinti, jog švenčių akimirkos ir patys gražiausi prisiminimai visada išliks atmintyje, tačiau kodėl neturėti galimybės viską atkurti video formatu? Leiskite sau bet kuriuo metu nusiketi atgal į pačias gražiausias šventes. Gimtadieniai, jubiliejai, sukaktys ir kitokio pobūdžio asmeninės šventės – įamžinkite šias akimirkas video formatu, tegul prisiminimai vėl ir vėl atgimsta!

RENGINIAI

Norite įamžinti įmonės vakarėlį, koncertą, sporto varžybas, degustaciją, apdovanojimus ar panašaus pobūdžio renginį? Nesvarbu, didelio masto ar privatus renginys, vykstantis dienos ar vakaro metu, dalykinis (pvz. apdovanojimai ar teikimai), o gal linksmybių kupinas įmonės vakarėlis. Mes įamžinsime Jūsų nuotykius video formatu, kuris leis dalyviams prisiminti kaip viskas vyko ir viską išgyventi dar kartą!

Mokymai, konferencijos

Sukurkite pridėtinę vertę mokymams, seminarams, konferencijoms – užfiksuokite svarbiausias arba visas akimirkas. Norite turėti įrašus ir pasidalinti jais su tais, kurie dalyvavo renginyje? O galbūt norite vaizdinę medžiagą perduoti tiems, kurie viską gali stebėti tik nuotoliniu būdu? Rinkitės mūsų paslaugas – turėkite galimybę vaizdinę medžiagą patalpinti į socialinius tinklus ar kitus medijos kanalus.

Laidos, tinklalaidės (podcastai)

Pokalbiai, laidos, podcastai, interviu – ne tik filmuojame, bet ir montuojame. Įamžinkite pridėtinę vertę kuriančius pokalbius ir dalinkitės jais su plačiaja auditorija. Galime pasiūlyti garso, vaizdo, apšvietimo įrangą. Filmavimai gali būti atliekami Jūsų pasirinktoje lokacijoje arba mūsų studijoje.

Reklamos

Pristatykite savo įmonę, produktą ar paslaugą efektyviai ir reprezentatyviai – rinkitės reklamos video filmavimą. Video formatu publika pasiekiama greičiausiai, trumpa vaizdine medžiaga galite informuoti ne tik apie tai, kad Jūsų įmonė egzistuoja, bet ir apie tai, kokia veikla užsiimate, kodėl verta rinktis būtent Jus. Mes galime Jums padėti:
1. Sukursime reklamos scenarijų;
2. Nufilmuosime;
3. Sumontuosime, o prireikus – sukursime titrus, animuosime;
4.Jeigu reikės – įgarsinsime savo studijoje (pasirinkus balsus iš mūsų turimos bibliotekos);
5. Reklamą galėsite viešinti skirtinguose kanaluose – turime muzikos licencijas.

Filmavimas su dronu

Mėgstate stebėti akimirkas, kurios užfiksuotos iš aukštai? O galbūt manote, jog tokie vaizdai pagyvintų Jūsų video filmą? Esant palankioms oro sąlygoms, mes galime nufilmuoti ir įamžinti Jums svarbias akimirkas drono pagalba!

Kita:

Kiekvieną dieną besikeičiančios medijos diktuoja naujus video filmų žanrus. Mes ne tik filmuojame, įgarsiname, montuojame, animuojame, tačiau esame visiškai atviri Jūsų pageidavimams ir norams – jeigu neradote to, ko ieškote – susisiekime. Mes pasiūlysime geriausiai Jums tinkantį video formatą ir paslaugą!